فابراد

تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ای‌میل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را گردآوری می‌کند. هم‌چنین تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا اطلاعات جمعیت‌شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست، (مانند کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و ...) را نیز گردآوری میکند.

هم‌چنین اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما به‌صورت خودکار توسط تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا جمع‌آوری می‌شود. این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد: آدرس آی‌پی، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده. این اطلاعات توسط تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.

لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دست‌رس در تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا و وابستگان‌ش استفاده می‌کند. هم‌چنین تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا فهرست اعضایش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت اعضا یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا سایت‌ها و صفحاتی که اعضایمان از طریق تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا مشاهده می‌کنند را ردگیری می‌کند تا مشخص کند که کدام یک از خدمات تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا پرطرف‌دارتر است. این داده‌ها به منظور ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات از طریق تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا به اعضایی که رفتارشان نشان‌گر علاقه آن‌ها به برخی زمینه‌های خاص است، استفاده می‌شود.

پایگاه اینترنتی تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا اطلاعات، بدون اعلان قبلی، شخصی شما را افشا خواهد کرد تنها اگر توسط مراجع قانونی چنین چیزی خواسته شده باشد یا با اطمینان معتقد باشد این فعل لازم است تا: 1) با فرایندهای قانونی‌ای که توسط تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا و سایت مورد پذیرش است، هم‌راهی داشته باشد؛ 2) از حق و دارایی‌ تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا حفاظت و دفاع کند؛ و 3) در شرایط بحرانی، به منظور حفظ امنیت کاربران خود و یا عموم مردم، رفتار کند.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا رجیستر کرده باشید، یک کوکی به تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده، حفاظت می‌کند. تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی ـ مانند پروتکل SSL ـ محافظت می‌شود.

تغییرات دراین بیانیه

تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های اعضا و شرکت به‌روزرسانی کند. تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا مطلع شوید.

اطلاعات تماس

تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا کامنت‌های شما ناظر به این بیانه حریم خصوصی را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید تعاونی مسکن خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرس info@irnamaskan.ir با ما تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل را پیدا کرده و تا حد امکان رفع کنیم.